Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Vizyon ve Misyonumuz

Mezitli oto ekspertiz; Yenilikçi ve müşteri memnuniyeti öncelikli bir misyona sahiptir. Teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “oto ekspertiz raporu” düzenleyen bir kurumdur.

Araç ekspertiz merkezimiz, Mersin oto ekspertiz sektörünün profesyonel, tarafsız, tam donanımlı kuruluşlarındandır. İkinci el oto check up merkezidir. Bağımsızlık ve Tarafsızlık ilkemiz gereğince hiçbir araç satış, galeri, servis ile sözleşmemiz veya anlaşmamız yoktur. Alıcı ve satıcının rahatlıkla buluşabildiği, 2.el araçlarını tarafsızca test ve ekspertiz ettirebildiği bağımsız oto ekspertiz merkezidir, herkese eşit mesafededir ve Profesyoneldir.

Tarafsız, Hatasız ve Memnuniyet Odaklı Hizmet Anlayışı

Düzenlediğimiz detaylı rapor tamamen garantimiz altındadır. Hiçbir şekilde inkar yoluna gidilmemektedir. Yapılacak hile ve hatalarda firmamız hatasını kabul edecektir. Etik değerlerimiz gereği bu işleme gerek dahi duyulmayacaktır.  

Alanında uzman olan firmamız, ikinci el araç alırken güven duygunuzu kazanın. Herhangi bir işletme veya kişi ile kesinlikle anlaşması bulunmayan bunu etik değer sayan araç ekspertiziyiz.