Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

2001'den Bugüne: Mezitli Oto Ekspertiz

Kuruluş yılları 2001'e dayanan ve ilk mersin oto ekspertiz merkezlerinden biri olan işletmemiz, otomobil alım satım esnasında oluşan talep veihtiyaçların büyümesi üzerine 2010 yılında Mezitli oto ekspertiz olarak yenilenen ve geçen kısa zaman zarfı içerisinde markalaşan, sektörünün öncü işletmelerinden biri haline gelen işletmemiz, faaliyetini başarıyla devam ettirerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmaktadıİ.

ilk ve tek mesleki yeterlilik belgeli oto ekspertiz merkezi!

Mezitli Oto Ekspertiz olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ikinci el otomobil ticareti hakkında yayınlanan yönetmelikte belirtilen esaslara uygun olarak ISO 9001 ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip, işletme ruhsatı ve marka tescil belgeleri ile tüm mesleki yeterlilik belgeleri bulunan bölgesinin ilk ve tek oto ekspertiz merkezi konumundadır.

Oto ekspertiz merkezimiz 10+ yılı aşkın deneyimi ve alanında uzman personelleri  ile en gelişmiş teknolojik aletleri ile computest hizmeti vererek, ikinci el araç alım satımında güvenilir ve tarafsız hizmet anlayışı yansıtmaktadır. İşletmemiz, iş disiplini ve yaptığı iş sorumluluğunun kapsamının ne kadar önemli olduğunun bilincinde olup, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet yapısına sahiptir.

Sizden ilham alıyoruz...

Siz değerli müşterilerimizden gelen memnuniyet geri bildirimleri ile kendimizi sürekli geliştiriyor, iş aşkımızı bir adım öteye taşıyoruz. İyi ki varsınız.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyi 4 adet test hattı ile birleştirerek siz değerli müşterilerimizin hakkını ve hukukunu koruyarak güvenilir ve tarafsız olarak ekspertiz hizmeti sunmaya devam etmektedir.