Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Talip olduğunuz aracın daha önceki geçmişi sizi korkutabilir. Aracı aldıktan sonra sürpriz sonuçlarla karşılaşmamak için, bağımsız araç ekspertiz raporu hayati öneme sahiptir.

Önce Testler

Hiç bir sürpriz sonuca yer vermemek adına önce aracınızı baştan aşağı teste sokuyoruz;

  1. Değişen parça olup olmadığı
  2. Boyasının değişip değişmediği veya ek boya atılıp atılmadığı
  3. Hasar kaydının olup olmadığı
  4. Gözle görünmeyen herhangi bir hasarın olup olmadığı

Gibi bir çok kontrolden geçiriyoruz. Sonrasında ise her şeyi sizin görebileceğiniz şekilde grafikler yardımıyla size raporluyoruz. Bu sayede almayı umduğunuz araç ile ilgili derin bilgilere sahip oluyorsunuz. Verilen raporlar garantili olmakla beraber, sonrasında doğabilecek problemlerde haklarınızı hukuki olarak aramanıza yardımcı olmaktadır.

Özetle; Gözle görülen veya görünmeyen tüm kusur ve hasarların tespit edilip rapor haline getirilmesine oto ekspertiz raporu denir. Dışarıdan bakıldığında araç temiz ve iyi durumda gibi görünebilir ancak uzman ekipler tarafından yapılan işlemler ve testler sonucunda tüm sorunlar gün yüzüne çıkarılır.

Her parça detaylıca incelenir ve raporlanır.

Yürüyen aksam – Elektronik sistemler – Motor – Şanzıman  - Alt takımlar ve daha fazlası detaylı bir şekilde incelenir ve raporlanır. Araç alırken işinizi şansa bırakmayın. Fiyat belirlenirken bu hasarları ve kusurları bilmeniz cebinize iyi gelecektir, her iki tarafı da garanti altına alan rapor ile içiniz rahat hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

Arabanın kilometresi ile oynandığını nasıl anlarım?

Detaylı bir oto ekspertiz sonrasında alanında uzman ekipler tarafından aracın resmi kayıtları ve o anki kilometresi karşılaştırılarak net sonuçlar çıkarılır. Eğer gideceğiniz araç ekspertizi deneyimli ve kaliteliyse, kilometre düşürme işlemi asla gözden kaçmaz.

Hizmeti uzmanından alın: Oto ekspertiz raporu, detaylı inceleme ve raporlama işlemleri için Mersin'in deneyimli oto ekspertizine gelin. İşinizi şansa bırakmayın çünkü kalite tesadüf değildir...