Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Alacağınız aracın daha önceki geçmişi sizi korkutabilir. Aracı aldıktan sonra sürpriz sonuçlarla karşılaşmamak için oto ekspertiz raporu hayati öneme sahiptir. Aracınızı baştan aşağı teste sokuyoruz;

  1. Değişen parça var mı?
  2. Boya var mı?
  3. Hasar kaydı durumu nedir
  4. Gözle görünmeyen hasarların tespiti

Ve daha birçok işlem yapılarak sizlere grafikler ve rakamlar ile sunum yapılarak alacağınız aracın her şeyini öğrenme fırsatı yakalıyorsunuz. Verilen raporlar garantili olmakla beraber daha sonrasında olası sorunlar çıkarsa hakkınızı hukuk ile aramanıza yardımcı olmaktadır. Gözle görünen yada görünmeyen tüm kusur ve hasarların tespit edilip rapor haline getirilmesine oto ekspertiz raporu denir. Dışarıdan bakıldığında araç temiz ve iyi durumda gibi görünebilir ancak uzman ekipler tarafından yapılan işlemler ve testler sonucunda tüm sorunlar gün yüzüne çıkarılır.

Yürüyen aksam – Elektronik sistemler – Motor – Şanzıman  - Alt takımlar ve daha fazlası detaylı bir şekilde incelenir ve raporlanır. Araç alırken işinizi şansa bırakmayın. Fiyat belirlenirken bu hasarları ve kusurları bilmeniz cebinize iyi gelecektir, her iki tarafı da garanti altına alan rapor ile içiniz rahat hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

Arabanın kilometresi ile oynandığını nasıl anlarım?

Detaylı bir oto ekspertiz sonrasında alanında uzman ekipler tarafından aracın resmi kayıtları ve o anki kilometresi karşılaştırılarak net sonuçlar çıkarılır. Kesinlikle kaliteli bir oto ekspertiz firmasından kilometre düşürme işlemi gözden kaçmaz. Sizde Mersinde güvenilir bir oto ekspertiz firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.