Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Toroslar ilçesinde yer alan müşterilerimize özel olarak hizmet veren Mersin oto ekspertiz ve Toroslar oto ekspertiz tüm Mersin halkına ve ilçelerine hizmet ettiği için gurur duymaktadır. Sürekli yeni modellerin piyasaya sürülüyor olması  ikinci el piyasasını da canlı tutar. Araçların kontrolünün yapıldığı Oto  Ekspertiz dükkanları son 5 yıldır ön plandadır. İkinci el araç alırken en  önemli konu oto  ekspertiz yapılmasıdır. Ekspertizi özetle  aracın her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabiliriz şeklinde konuşan Mersin oto ekspertiz ve Mersin Toroslar ilçesi oto ekspertiz ustaları durumu özetlemiş oldular.

Mersin Toroslar halkına oto ekspertiz hizmeti veren bir firma olarak Mersin oto ekspertiz kalite politikası şu şekildedir. Firmamız arac alırken yanılmayı zaman kaybını ve Araçlara değerinden fazla fiyat ödememeniz için kurulmuş bir ekspertiz otomotiv firmasıdır Araçların ekspertizi yapılırken aynı zamanda ön muayene işlemleri de gerçekleşmiş olur. Konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlar ile her marka araca sorunsuz %100 doğrulukta ekspertiz hizmeti yapılmakta ve bu işlemler raporlar halinde Mersin Toroslar ilçemizdeki müşterilerimize sunulmaktadır. Misyonumuz ; Araç alım-satım sürecinde tüketicilere (araç alan ve satan kişilere) alım-satım işlemi sırasında yardımcı olmak, aracın durumunu belirlemede uzmanlığımızı sunmak, satış sonrasında oluşabilecek olumsuzlukları, maddi kayıpları alıcı açısından engelleyebilmek, satıcının, aracı ile ilgili bilmediği bir sorundan kaynaklı olarak alıcı ile satış sonrasında istenmeyen polemikler yaşaması riskini ortadan kaldırabilmektir bu sayede Mersin Toroslar ilçemizdeki halkımızın rahatça alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Vizyonumuz; Otomotiv/ekspertiz hizmetleri alanında markamızı ön plana çıkartmak, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ilkesi ile müşterilerimize hizmet etmek ve Mersin Toroslar halkına faydalı olabilmektir.

Mersin Toroslar ilçesinde yer alan köklü bir ekspertiz firması olan Mersin oto ekspertiz birçok noktada siz değerli Mersin ve Mersinin ilçesi olan Toroslar halkına hizmet vermekten gurur duymaktadır. Mersin Toroslar ilçesinde araç alıp satacakların rahatlıkla ulaşabildiği bir konumda olan Mersin oto ekspertiz Mersin Toroslar müşterilerine hizmet vermektedir.