Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Silifke ilçesinde yer alan Mersin halkının hizmetini karşılamak adına yapılmış olan Mersin Silifke oto ekspertiz her anlamda siz değerli Mersin ve Mersin Silifke ilçesi vatandaşlarının yanındadır.

Mersin Silifke ilçemizde yer alan Mersin oto ekspertizde yer alan teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “oto ekspertiz raporu” düzenleyen Mersin Oto Ekspertiz sektörünün profesyonel, tarafsız, tam donanımlı kuruluşudur. İkinci el oto check up merkezidir. Bağımsızlık ve Tarafsızlık ilkemiz gereğince hiçbir araç satış, galeri, servis ile sözleşmemiz veya anlaşmamız yoktur. Mersin oto ekspertiz; alıcı ve satıcının rahatlıkla buluşabildiği, 2.el araçlarını tarafsızca test ve ekspertiz ettirebildiği Bağımsız Oto Ekspertiz Merkezidir, Herkese eşit mesafededir ve Profesyoneldir. Düzenlenen oto ekspertiz detaylı raporu tamamen garantimiz altındadır. Hiçbir şekilde inkar yoluna gidilmemektedir. Yapılacak hile ve hatalarda firmamız hatasını kabul edecektir. Etik değerlerimiz gereği bu işleme gerek dahi duyulmayacaktır. Çünkü Mersin Oto Ekspertiz işini düzgün yapan, ahlağı hayat biçimi olarak benimsemiş insanlardan oluşmaktadır. Alanında uzman olan Mersin Oto Ekspertiz ile ikinci el araç alırken güven duygunuzu kazanın. Herhangi bir firma veya kişi ile kesinlikle anlaşması bulunmayan bunu etik değer sayan firmayız.

Mersin Silifke oto ekspertiz olarak dünya standartlarında olan makina parkurumuz ile detaylı ekspertiz raporu çıkartıyoruz. Almak istediğiniz aracı fren test, süspansiyon test, yanal kayma ve yanal kayma testi, testlerine tabii tutuyoruz. Bu testlere tabii olan aracın sonrasında kaporta boya şanzıman motor ve şasenin durumunu kontrol ediyoruz. Ülkemizde değer kaybına sebep olan Kaporta boya bölümünün ne durumda olduğunu bilmemek sonrasında ciddi maddi zararlara sebep olabilir. Mersin Silifke oto ekspertiz ile cebinizde rahat kafanızda.