Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Otomobil almak konusunda kararlıysanız, bulduğunuz seçeneklerin hepsinin belirli kıstaslara uygun olmadığını söylemek isteriz diye söze giren Mersin oto ekspertiz ustaları.

İkinci el araç alırken, alıcıların kafasının karışması normal. Sonuçta bu arabaların ne şekilde kullanıldığı bilinmiyor. Peki bu konuda çeşitli testler yapılsa ve sonuca göre karar verilse? Oto experim olarak ekibimizle birlikte tam olarak bunu yapıyoruz. Aracınızı seçin, aracınızın sırlarını size Mersin oto ekspertiz olarak biz söyleyelim. Araçlarda birçok farklı bölüm bulunur. Bu bölümlerin ayrı ayrı testleri Mersin oto ekspertiz olarak tarafımızca yapılır. Hem alıcı hem de satıcı bizim için önemli. Bu nedenle tarafsız şekilde, objektif değerlendirmeler yapıyoruz. Bunu yaparken de teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ediyoruz. Konusunda uzman olan ekibimiz her bölüm için ayrı değerlendirme yapıyor ve bunları toplayıp tam sunum oluşturuyor. Farklı araç olanakları vardır. Bunların hepsinin belli başlı sıkıntıları olabilir. İkinci elde böyle şeylerle sık karşılaşılır. Önemli olan bazı önemli ayrıntıların sorunsuz olması. Mesela bazı orijinal parçaların değişmiş olması, arabanın değerini düşürebilir. Bu gibi durumlara dikkat temeli. Arabadan zarar etmek çok da mantıklı değildir. İşte bu noktada alım işlemi öncesinde Mersin oto expertizin desteğinin profesyonel olarak alınması birçok sorunun önüne geçer. Süspansiyon Ne Demek? Süspansiyon sarsılmaların etkisini azaltan bir düzendir. Araçla zemin arasında yastıklama görevine sahiptir. Yapısına baktığımız zaman, elastik elemanların meydana getirdiği mekanik bir düzen olduğunu görüyoruz. Genel anlamda süspansiyon düzeni içinde araba lastikleri de yer alır. Buna ek olarak amortisör, yay ve lastik takozlar vardır.

Mersin oto ekspertiz ustaları süspansiyon testi ile kullanılan sistemin ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Böylece bakım gerekiyorsa, bakım ve yenilemeler yapılır. Bu konuda tüm dünyada onaylanmış olan test sistemlerini kullanıyoruz. Aynı zamanda bu test cihazı da her ay rutin kontrollerden geçer. Özellikle ileri teknoloji ürünler sayesinde uygulamalar daha kolay yapılır. Kısa zaman içinde işlemler tamamlanır. Bu da otomotiv sektöründe ilerlemiş olan teknolojinin büyük bir avantajıdır diye belirten Mersin oto ekspertiz ustaları bu avantajı Mersin halkına sunmanun gururunu yaşamaktadırlar.