Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin oto ekspertiz ustalarının elinden geçen ve dünya çapında olan makinalarla yapılan işlem sonucunda elde edilen verilerin nasıl müşterilere sunulduğu detaylı halde açıklanmıştır. Mersin oto ekspertiz olarak müşteri memnuniyetine önem verdiklerini belirtmiş ve Mersin halkının memnuniyetinin her şeyden önde geldiğini açıklamışlardır.

Mersin oto ekspertiz, motor performans testi, arıza tespiti, boya kaporta testi, süspansiyon testi, alt kontrol testi, yanal kayma ve fren testinden sonra tüm bu testlerinden sonra ortaya çıkan sonucunda araç sahibine yazılı bir rapor halinde ifade etmektedir. Aracınızı güvenerek alıp satabileceğinize dair detaylı Motor performans test sonucunu, Arıza tespit cihaz sonucunu, Boya kaporta test sonucunu, Alt mekanizma tespit sonucunu, fren sistemine ait sonucu, yanal kayma test sonucunu detaylı bir rapor halinde yazılı olarak siz değerli müşterilerimize Mersin oto ekspertiz tarafından verilir. Çıkan tüm bu sonuçlar raporlar halinde imzalı kaşeli bir şekilde sizlere sunulur. Mersin oto ekspertiz, ekspertiz konusunda ihtiyaçları en doğru şekilde karşılamaktadır, profesyonel ekip ve müşteri odaklı misyonu ile kaliteli hizmet vermektedir. Mersin oto  olarak ekspertiz alanında ihtiyacı en iyi şekilde karşılayabilmek ve bu alanda farklı ihtiyaçlara farklı cevaplar verebilmektedir. Mersin oto ekspertiz olarak dünya standartlarında olan makina parkurumuz ile detaylı ekspertiz raporu çıkartıyoruz. Almak istediğiniz aracı fren test, süspansiyon test, yanal kayma ve yanal kayma testi, testlerine Mersin oto ekspertiz olarak tabii tutuyoruz. Bu testlere tabii olan aracın sonrasında kaporta boya şanzıman motor ve şasenin durumunu kontrol ediyoruz. Ülkemizde değer kaybına sebep olan Kaporta boya bölümünün ne durumda olduğunu bilmemek sonrasında ciddi maddi zararlara sebep olabilir.

Mersin halkına her daim hizmet vereceklerini açıklayan Mersin oto ekspertiz ustaları her alanda sonuna kadar güvenilir hizmet verme  prensibiyle hareket edeceklerini belirtmişler.