Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin oto ekspertiz ustaları ikinci el araç alacaklar için ön mekanik testinin önemli olduğunu belirtmişlerdir. Ön mekanik ve motor testinin önemli olduğunu belirten Mersin oto ekspertiz ustaları bu testlerin ancak uzman ellerde olabileceğini aktarmışlardır. Aksi takdirde hatalı işlemlerin yapılmasının önüne geçilemeyeceği belirtilmiştir.

Mersin oto ekspertiz ustaları ön mekanik kontrolünü şu şekilde anlatmaktadırlar: Araç lifte kaldırılır. Alt kısmı bilirkişiler tarafından incelenir. Aracın alt kısmından bir darbeye maruz kalıp kalmadığı, ön takımında bir problem olup olmadığı kontrol edilir. Aracın yağ ve egsoz kaçakları tespit edilerek ileride oluşabilecek  sorunlar sizlere Mersin Oto Ekspertiz tarafından bildirilir. Ayrıca aracın yürür halinde  herhangi bir sorun tespit edilirse  Mersin Oto Ekspertizin size verdiği  rapora eklenir  ve aracın durumu hakkında net bilgilere sahip olmuş olursunuz.

KONTROL YAPILAN NOKTALAR MOTOR KAYIŞLARI, MOTOR SOĞUTMA SİSEMİ DİREKSİYON KUTUSU EL FREN HALATLARI YAKIT DEPO DİFERANSİYEL ŞANZUMAN MOTOR YAĞ SIZDIRMAZLIK YAĞ FİLTRESİ HAVA FİLTRESİ LASTİKLERİN DURUMU POLEN FİLTRESİ ÖN ARKA AMORTİSÖRLER KLİMA AKÜ DEBRİYAJ BOŞLUĞU BAGAJ HAVUZU PODYE ŞASE DİFERANSİYEL VE TRANSMİSYON MİLİ ARAZİ ŞANZUMAN (DÖRT ÇEKER) ÖN TAKIM SALINCAK BURÇLARI/ROTİLLER/AKSLAR ROT KOLU RADYATÖR VE FAN EGZOS

Yukarıda sayılan özelliklerin kontrolleri uzman kişiler tarafından yapılarak siz müşterilerimize en uygun ekspertiz fiyatları ile Mersin oto ekspertiz olarak karşınıza çıkmaktayız. 2. el otomobil satın alımınında bilinçli  karar vermenize yardımcı olmak için Merisn Oto Ekspertiz olarak daima hizmetinizdeyiz ve Mersin halkına hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz diye belirten Mersin oto ekspertiz ustaları çalışmalarını titizlikle yaptıklarını çünkü araçların can taşıdığını bildiklerini aktarmışlardır.