Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Oto Ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “oto ekspertiz raporu“ düzenleyen Mersin Oto Ekspertiz sektörünün profesyonel, tarafsız, tam donanımlı kuruluşudur.

Mersin oto ekspertiz, teknik ekipmanları vasıtası ile ikinci el araçların, daha evvel yaşamış olabileceği kaza ve arıza durumlarını test ederek tüm detayları ile oto ekspertiz raporu sunan, başka hiç bir kuruluşa bağlı olmayan tarafsız, bağımsız ve gerekli tüm donanımlara sahip oto ekspertiz kuruluşudur. Mersin ili içerisinde faaliyete gösteren Mersin oto ekspertiz yerli ve ithal araçların alım – satım öncesi ekspertiz işlemini bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesiyle güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir. İkinci el oto ekspertiz merkezi olan Mersin oto ekspertiz. Bağımsızlık ve Tarafsızlık ilkemiz gereğince hiçbir araç satış, galeri, servis ile sözleşmemiz veya anlaşmamız yoktur. Etik değerlerimiz nedeni ile hiçbir satış merkezi ile anlaşmamız yoktur. Mersin Oto Ekspertiz; alıcı ve satıcının rahatlıkla buluşabildiği, 2.el araçlarını tarafsızca test ve ekspertiz ettirebildiği Bağımsız Oto Ekspertiz Merkezidir, Herkese eşit mesafededir ve Profesyoneldir. Mersin oto ekspertiz ile Mersinin tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Mersin oto ekspertiz sloganı ile tüm Mersin halkına da hizmet vermekteyiz. Alanında uzman olan Mersin Oto Ekspertiz ile ikinci el araç alırken güven duygunuzu kazanın. Herhangi bir firma veya kişi ile kesinlikle anlaşması bulunmayan bunu etik değer sayan firmayız. Ekip ve ekipmanları ile profesyonel bir hizmet ile raporunuz en kısa sürede hazır oluyor.Ekipmanın yanında çalışanlarımız güler yüzlü bir hizmet ile sizleri en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Mersin halkının her türlü ikinci el araç alım satımına yardımcı olmak amacıyla kurulmuş olan ve faaliyet gösteren güzide bir firma olan Mersin oto ekspertiz ve ustaları her bakımdan tarafsız ve güvenilir işlere imza atmaya devam etmektedirler. Bu açıdan bakıldığında görülecektir ki Mersin oto ekspertiz her zaman alıcı ile satıcı arasında tam ortada yer alan asla taraf tutmayan bir firmadır ve öyle kalmaya da devam edecektir.