Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Oto Ekspertiz servisinin ekspertiz hizmetinin beşinci adımı alt kontrol testidir. Aracın liftle kaldırılarak, daha önce çarpma ya da sürtünme sonucu oluşmuş hasar varsa görsel olarak tespit edilir. Aracın ön takımlarında bir zedelenme ya da hasar varsa bu kontrol sırasında ortaya çıkar. Aracın yağ ve egzoz kaçaklarıyla ilgili problemleri varsa bu sorunlar tespit edilir ve ilerde oluşabilecek sorunların önüne geçilir. Mersin Oto Ekspertiz alt kontrol testi; Motor kayışları kontrol, Direksiyon kutusu, El fren halatları, Yakıt depo kaçak kontrolü, Diferansiyel kontrol, şanzıman kontrol, Motor yağ sızdırmazlık, Diferansiyel ve transmisyon mili kontrolleri, Arazi şanzuman kontrolü, Ön takım kontrol, Salıncak burçları rotiller akslar, Rot kolu kontrolleri, Radyatör ve fan kontrolleri, Egzoz kontrolünden oluşmaktadır. Otomobilin Aracın alt kısmı görsel olarak incelenir. ve kamerayla incelenir.Aracın alttan bir darbeye maruz kalıp kalmadığı ön takımında bir problem olup olmadığı kontrol edilir. Otomobilin varsa yağ ve egzoz kaçakları tespit edilir ilerde oluşabilecek sorunlar için alıcılar uyarılır.

Mersin Oto Ekspertiz sayesinde alacağınız aracın çürük mü, kazalı mı, pert mi, masraflı mı olup olmadığını ve bunlar gibi soruların hepsini yanıt vermektedir.. Test sonuçlarında ki raporlara göre aracı alıp almayacağınızı açık şekilde ifade ediyor. Pişman olmamanız için elinden geleni yapıyor. Otomobil almadan önce, uluslararası kalite ödüllerine sahip profesyonel ekipmanlarla ve ekiple aracın, motor durumu, kaporta durumu, boya durumu, elektrik elektronik donanımları kontrol edilir. Mersin Oto Ekspertiz, son teknolojiye sahip donanım ve ekipmanlarla, özellikle ikinci el otomobillerin kaza ya da arıza durumlarını kontrol ve test ederek, kapsamlı “oto ekspertiz raporu” hazırlayan, Akdeniz bölgesinin öne çıkan ekspertiz firmasıdır Mersin oto ekspertiz. Mersin Oto Ekspertiz olarak, bir çok aracın oto test ve ekspertiz çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Mersin Oto Ekspertiz, konusunda deneyimli ve yetenekli personeli ile, sürekli yenilenen profesyonel anlayışıyla bölgede önemli hizmetler sunmaya odaklanmıştır.

Mersin oto ekspertiz olarak kaliteli ve Mersin halkına yakışır hizmet sunmaya devam edeceğini belirten Mersin oto ekspertiz ustaları hizmete durmadan devam edeceklerini belirtmişlerdir.