Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Mezitli ilçesinde yer alan köklü bir ekspertiz firması olan Mersin oto ekspertiz birçok noktada siz değerli Mersin ve Mersinin ilçesi olan Mezitli halkına hizmet vermekten gurur duymaktadır. Mersin Mezitli ilçesinde araç alıp satacakların rahatlıkla ulaşabildiği bir konumda olan Mersin oto ekspertiz Mersin Mezitli müşterilerine hizmet vermektedir.

Mezitli ilçemizdeki müşterilerimizin oto ekspertiz aramamaları için Mersin oto ekspertiz olarak tüm Mersine hizmet etme politikasıyla hareket geçmiş ve Mersinin tüm ilçelerine yayılmış durumdadır. Mersin Mezitli ve ilçelerimizde yaptığımız hizmetler ise şunlardır. Kaporta Ekspertiz, Boya Ekspertiz, Motor-Mekanik Ekspertiz, 5664 Tramer Sorgulama, Obd Testi, Dinamometre Testi, Ptt Muayene Kilometre Sorgulama, Tpc Ceza Sorgulama, Hgs Geçiş Sorgulama, Vergi Borç Sorgulama, Test Hattı, Fren Testi, Süspansiyon Testi, Yanal Test, Amörtisör Test, Dış Kondisyon Ekspertiz Kontrolü, İç Kondisyon Ekspertiz Kontrolü, 3 ay ya da 5000 km Garanti %25 Kasko Bedeli Kadar Motor-Mekanik Sigortası, 1 yıl ya da 1000 km Boya-Kaporta Sigortası. Not: Airbag kontrolleri ilgili paketlerde OBD yöntemiyle elektronik ve fiziki olarak tahrip edilmeden yapılmaktadır.

Beyin aktif ve pasif arıza incelemesi ve raporlaması Cihaz ile otomobilin beyin ünitesine bağlanılarak otomobilin tüm elektrik ve elektronik verilerinin tek ekrandan kontrolü ABS, ESP, ASR vb. güvenlik sistemlerinin aktif olup olmadığının test edilmesi Motor elektronik aksamı testi Motor aksamında sistem tarafından verilmiş uyarı var ise cihaz ile tespiti Airbag (hava yastığı) arızaları Devre hatası Bağlantı soketi hatası (airbag) Yolcu tarafı çarpışma sensor iletişimi Hatalı sürücü hava yastığı (airbag) Basınç düğme devre hatası Şişirici devre direnci Düşük yolcu hava yastığı (airbag) Şişirici devre direnci devre hatası Hava yastığı (airbag) çarpma sensörü Toprağa kısa devre ABS fren sistemi arızaları ABS hidrolik pompa motoru devre hatası ABS hidrolik valf devre hatası ABS güç rölesi sargısı devre hatası ABS giriş valf sargısı Sol ön devre hatası ABS çıkış valf sargısı Arka devre toprağa kısa devre ABS hidrolik gibi birçok alanda hizmet vermekte olan Mersin Mezitli ilçesi oto ekspertiz her anlamda Mersin oto ekspertiz olarak Mezitli ilçemizde bulunmaktadır.