Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Tarsus ilçesinde yer alan köklü bir ekspertiz firması olan Mersin oto ekspertiz birçok noktada siz değerli Mersin ve Mersinin ilçesi olan Tarsus halkına hizmet vermekten gurur duymaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde araç alıp satacakların rahatlıkla ulaşabildiği bir konumda olan Mersin oto ekspertiz Mersin Tarsus müşterilerine hizmet vermektedir.

Mersin Tarsus oto ekspertiz, alıcı ve satıcılara bir araya gelerek ekspertiz yaptırabilecekleri, anlaşabilecekleri, satın alacakları ya da satacakları araçla ilgili her türlü konuyu danışabilecekleri, fikir alabilecekleri ve pazarlık yapabilecekleri rahat bir ortam sunuyor. Mersin Tarsus oto ekspertiz her marka ikinci el otomobile Bağımsız Oto Ekspertiz Raporu düzenleniyor.  Araç, tam donanımlı Mersin Tarsus oto ekspertiz servislerinde profesyonel test cihazlarıyla (dinamometre, fren test, yanal kayma, süspansiyon test, dijital far test, akü test, ön boşluk test, lastik derinlik ölçer, boya kalınlık ölçer, gürültü test, OBD diagnoz arıza tespit) tepeden tırnağa 501 NOKTA ekspertizinden geçirilir ve raporu size sunulur. Tüm Mersin Tarsus oto ekspertiz servisleri, noterlerin, bankaların ve trafik müşavirliklerinin mevcut olduğu bölgelerde bulunuyor. Dolayısıyla araç alım – satım işlemlerinizi hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca araçlar ya da alım – satım prosedürleri hakkındaki sorularınızı da danışmanlarımıza sorabilir ve en güvenilir yanıtları alabilirsiniz.

Mersin Tarsus ilçesinde yer alan müşterilerimize özel olarak hizmet veren Mersin oto ekspertiz ve Tarsus oto ekspertiz tüm Mersin halkına ve ilçelerine hizmet ettiği için gurur duymaktadır. Sürekli yeni modellerin piyasaya sürülüyor olması  ikinci el piyasasını da canlı tutar. Araçların kontrolünün yapıldığı Oto  Ekspertiz dükkanları son 5 yıldır ön plandadır. İkinci el araç alırken en  önemli konu oto  ekspertiz yapılmasıdır. Ekspertizi özetle  aracın her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabiliriz şeklinde konuşan Mersin oto ekspertiz ve Mersin Tarsus ilçesi oto ekspertiz ustaları durumu özetlemiş oldular. Mersin ilçemizde yer alan Tarsus halkına oto ekspertiz hizmetinini en kaliteli şekilde ulaşması adına her türlü fedakarlık Mersin oto ekspertiz ve Akdeniz oto ekspertizde bulunmaktadır.