Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Gülnar ilçesinde yer alan köklü bir ekspertiz firması olan Mersin oto ekspertiz birçok noktada siz değerli Mersin ve Mersinin ilçesi olan Gülnar halkına hizmet vermekten gurur duymaktadır. Mersin Gülnar ilçesinde araç alıp satacakların rahatlıkla ulaşabildiği bir konumda olan Mersin oto ekspertiz Mersin Gülnar müşterilerine hizmet vermektedir.

Gülnar ilçemizdeki müşterilerimizin oto ekspertiz aramamaları için Mersin oto ekspertiz olarak tüm Mersine hizmet etme politikasıyla hareket geçmiş ve Mersinin tüm ilçelerine yayılmış durumdadır. Mersin Gülnar ve ilçelerimizde yaptığımız hizmetler ise şunlardır. Kaporta Ekspertiz, Boya Ekspertiz, Motor-Mekanik Ekspertiz, 5664 Tramer Sorgulama, Obd Testi, Dinamometre Testi, Ptt Muayene Kilometre Sorgulama, Tpc Ceza Sorgulama, Hgs Geçiş Sorgulama, Vergi Borç Sorgulama, Test Hattı, Fren Testi, Süspansiyon Testi, Yanal Test, Amörtisör Test, Dış Kondisyon Ekspertiz Kontrolü, İç Kondisyon Ekspertiz Kontrolü, 3 ay ya da 5000 km Garanti %25 Kasko Bedeli Kadar Motor-Mekanik Sigortası, 1 yıl ya da 1000 km Boya-Kaporta Sigortası. Not: Airbag kontrolleri ilgili paketlerde OBD yöntemiyle elektronik ve fiziki olarak tahrip edilmeden yapılmaktadır.

Dijital fren test cihazı üzerinde tüm fren ölçümleri Fren genel durum Fren yıpranma Fren diski Fren balataları kontrolleri Fren kaliper kontrolü Fren servosu (westinghouse) kontrolü ABS kontrol Park (el) fren kontrolü Piston Bağlantı noktaları gibi fren testelerinin yapıldığı Mersinin Gülnar ilçesinde yer alan Mersin oto ekspertiz Mersin Gülnar ilçesindeki müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Her anlamda yenilik yapan ve buna öncülük eden Mersin oto ekspertiz olarak Mersin’in Gülnar ilçesindeki müşterilerimize de indirim kampanyaları yapmaktadır. İkinci el araç alırken gelinecek tek yer olan Mersin oto ekspertiz ve Mersin Gülnar oto ekspertiz size yeni bir deneyim sunmaktadır.