Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Erdemli ilçesinde yer alan köklü bir ekspertiz firması olan Mersin oto ekspertiz birçok noktada siz değerli Mersin ve Mersinin ilçesi olan Erdemli halkına hizmet vermekten gurur duymaktadır. Mersin Erdemli ilçesinde araç alıp satacakların rahatlıkla ulaşabildiği bir konumda olan Mersin oto ekspertiz Mersin Erdemli müşterilerine hizmet vermektedir.

Mersin Erdemli halkına hizmet etmekte olan Mersin Erdemli oto ekspertizin çevre politikası aşağıdaki gibidir.

ÇEVRE VE KALİTE POLİTİKAMIZ: Biz, Mersin Erdemli Oto Ekspertiz olarak, çevremize duyarlıyız ve kalitemizden asla ödün vermemek için, çevre ve kalite politikamızı, güncel yasal mevzuatlar ve kalite standartlarına göre sürekli revize etmekteyiz. Bu amaçla, çevre ve kalite politikamızı ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite standartlarına göre uygulamaktayız. Kalitemiz; Ekspertiz hizmetlerimiz daimi olarak teknik standartlara göre yapılmaktadır ve hiçbir zaman farklılık içermez. Ekspertiz hizmetlerimiz daima dosyalanarak kayıt altına alınır, bu kayıtlara müşterimizin erişebilmesi için güvenli kanallar oluşturulur. Kalite kontrol cihazlarımız belli aralıklarla periyodik kontrollerden geçirilir. Çevre politikamız; Test cihazlarımız çevreye zarar vermeyecek ekipmanlardan üretilmektedir.Test çalışmalarında çevreye zararlı atıklar (yağ vb gibi) min. düzeylerdedir ve doğaya karışmaması için tarafımızca tedbirler alınmaktadır. Çalışanlarımız, işyerlerimizin çevreye, doğal yaşama (sokak hayvanlarına) zarar vermemesi konusunda sürekli eğitimden geçirilmektedir. Mersin Erdemli Oto Ekspertiz, mevcut tüm şubeleri ile, yukarıda belirtilen kalite ve çevre politikası kurallarını uygulamaktadır.

Mersin Erdemli ilçesinde yer alan oto ekspertiz hizmeti veren Mersin oto ekspertiz her alanda olduğu gibi kalite alanında da ödün vermemektedir. Çalışmalarını titizlikle sürdüren Mersin Erdemli oto ekspertiz Erdemli halkına hizmet etmekten gurur duymaktadır.