Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Çamlıyayla ilçesinde yer alan müşterilerimize özel olarak hizmet veren Mersin oto ekspertiz ve Çamlıyayla oto ekspertiz tüm Mersin halkına ve ilçelerine hizmet ettiği için gurur duymaktadır. Sürekli yeni modellerin piyasaya sürülüyor olması  ikinci el piyasasını da canlı tutar. Araçların kontrolünün yapıldığı Oto  Ekspertiz dükkanları son 5 yıldır ön plandadır. İkinci el araç alırken en  önemli konu oto  ekspertiz yapılmasıdır. Ekspertizi özetle  aracın her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabiliriz şeklinde konuşan Mersin oto ekspertiz ve Mersin Çamlıyayla ilçesi oto ekspertiz ustaları durumu özetlemiş oldular.

Mersin Çamlıyayla ilçesinde yapılan hizmetler şu şekildedir. Beyin aktif ve pasif arıza incelemesi ve raporlaması Cihaz ile otomobilin beyin ünitesine bağlanılarak otomobilin tüm elektrik ve elektronik verilerinin tek ekrandan kontrolü ABS, ESP, ASR vb. güvenlik sistemlerinin aktif olup olmadığının test edilmesi Motor elektronik aksamı testi Motor aksamında sistem tarafından verilmiş uyarı var ise cihaz ile tespiti Airbag (hava yastığı) arızaları Devre hatası Bağlantı soketi hatası (airbag) Yolcu tarafı çarpışma sensor iletişimi Hatalı sürücü hava yastığı (airbag) Basınç düğme devre hatası Şişirici devre direnci Düşük yolcu hava yastığı (airbag) Şişirici devre direnci devre hatası Hava yastığı (airbag) çarpma sensörü Toprağa kısa devre ABS fren sistemi arızaları ABS hidrolik pompa motoru devre hatası ABS hidrolik valf devre hatası ABS güç rölesi sargısı devre hatası ABS giriş valf sargısı Sol ön devre hatası ABS çıkış valf sargısı Arka devre toprağa kısa devre ABS hidrolik gibi birçok alanda hizmet vermekte olan Mersin Çamlıyayla ilçesi oto ekspertiz her anlamda Mersin oto ekspertiz olarak bulunmaktadır.

Mersin Çamlıyayla ilçesinde yer alan köklü bir ekspertiz firması olan Mersin oto ekspertiz birçok noktada siz değerli Mersin ve Mersinin ilçesi olan Çamlıyayla halkına hizmet vermekten gurur duymaktadır. Mersin Çamlıyayla ilçesinde araç alıp satacakların rahatlıkla ulaşabildiği bir konumda olan Mersin oto ekspertiz Mersin Çamlıyayla müşterilerine hizmet vermektedir.