Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Anamur ilçemizdeki müşterilerimizin oto ekspertiz aramamaları için Mersin oto ekspertiz olarak tüm Mersine hizmet etme politikasıyla hareket geçmiş ve Mersinin tüm ilçelerine yayılmış durumdadır. Mersin Anamur ve ilçelerimizde yaptığımız hizmetler ise şunlardır. Kaporta Ekspertiz, Boya Ekspertiz, Motor-Mekanik Ekspertiz, 5664 Tramer Sorgulama, Obd Testi, Dinamometre Testi, Ptt Muayene Kilometre Sorgulama, Tpc Ceza Sorgulama, Hgs Geçiş Sorgulama, Vergi Borç Sorgulama, Test Hattı, Fren Testi, Süspansiyon Testi, Yanal Test, Amörtisör Test, Dış Kondisyon Ekspertiz Kontrolü, İç Kondisyon Ekspertiz Kontrolü, 3 ay ya da 5000 km Garanti %25 Kasko Bedeli Kadar Motor-Mekanik Sigortası, 1 yıl ya da 1000 km Boya-Kaporta Sigortası. Not: Airbag kontrolleri ilgili paketlerde OBD yöntemiyle elektronik ve fiziki olarak tahrip yapılmamaktadır.

Sürekli yeni modellerin piyasaya sürülüyor olması  ikinci el piyasasını da canlı tutar. Araçların kontrolünün yapıldığı Mersin Anamur oto  Ekspertiz dükkanları son  yıllarda ön plandadır. İkinci el araç alırken en  önemli konu oto  ekspertiz yapılmasıdır. Ekspertizi özetle  aracın her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabiliriz. Bu inceleme kapsamına  motor mekanik kontrolleri, araç içi ve dışı elektronik aksam incelemesi, kaporta  boya kontrolleri, mekanik alt kontroller, hasar kaydı ve yasal sorgulama ile  test sürüşü girmektedir. Bu kontrollere kısaca değinmeden önce aracın satın  alınmadan önce mutlaka tanınması gerektiğinin üzerinde durmak gerekir. Bu hem  güvenli bir sürüş hem de iyi bir alışveriş için önemlidir. Araçtaki arızalar  satın alınmadan önce bilinir ise bu sorunlar giderilebilir ve daha güvenli  sürüşe imkân tanınır. Ayrıca satıcının istediği ücret araçtaki sorunlar göz  önünde bulundurularak değerlendirilir. Bu nedenle ekspertizin kalitesi  önemlidir. İşinin ehli deneyimli ustalar olan Mersin Anamur oto ekspertiz tarafından yapılması gerekir.

Mersin Anamur ilçesinde yer alan Mersin halkının hizmetini karşılamak adına yapılmış olan Mersin Anamur oto ekspertiz her anlamda siz değerli Mersin ve Mersin Anamur ilçesi vatandaşlarının yanındadır.