Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Mersin Akdeniz ilçesinde yer alan müşterilerimize özel olarak hizmet veren Mersin oto ekspertiz ve Akdeniz oto ekspertiz tüm Mersin halkına ve ilçelerine hizmet ettiği için gurur duymaktadır. Sürekli yeni modellerin piyasaya sürülüyor olması  ikinci el piyasasını da canlı tutar. Araçların kontrolünün yapıldığı Oto  Ekspertiz dükkanları son 5 yıldır ön plandadır. İkinci el araç alırken en  önemli konu oto  ekspertiz yapılmasıdır. Ekspertizi özetle  aracın her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabiliriz şeklinde konuşan Mersin oto ekspertiz ve Mersin Akdeniz ilçesi oto ekspertiz ustaları durumu özetlemiş oldular.

Mersin Akdeniz ilçemizdeki  Oto Ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “oto ekspertiz raporu“ düzenleyen Mersin Akdeniz Oto Ekspertiz sektörünün profesyonel, tarafsız, tam donanımlı kuruluşudur. İkinci el oto check up merkezidir. Bağımsızlık ve Tarafsızlık ilkemiz gereğince hiçbir araç satış, galeri, servis ile sözleşmemiz veya anlaşmamız yoktur. Mersin Akdeniz Oto Ekspertiz; alıcı ve satıcının rahatlıkla buluşabildiği, 2.el araçlarını tarafsızca test ve ekspertiz ettirebildiği Bağımsız Oto Ekspertiz Merkezidir, Herkese eşit mesafededir ve Profesyoneldir. Mersin Akdeniz oto ekspertiz ile Akdeniz ilçemize de hizmet vermekteyiz. Mersin Akdeniz oto ekspertiz sloganı ile tüm Mersin halkına da hizmet vermekteyiz. Alanında uzman olan Mersin Akdeniz Oto Ekspertiz ile ikinci el araç alırken güven duygunuzu kazanın. Herhangi bir firma veya kişi ile kesinlikle anlaşması bulunmayan bunu etik değer sayan firmayız. Ekip ve ekipmanları ile profesyonel bir hizmet ile raporunuz en kısa sürede hazır oluyor.Ekipmanın yanında çalışanlarımız güler yüzlü bir hizmet ile sizleri en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Mersin Akdeniz ilçesinde yer alan köklü bir ekspertiz firması olan Mersin oto ekspertiz birçok noktada siz değerli Mersin ve Mersinin ilçesi olan Akdeniz halkına hizmet vermekten gurur duymaktadır. Mersin Akdeniz ilçesinde araç alıp satacakların rahatlıkla ulaşabildiği bir konumda olan Mersin oto ekspertiz Mersin Akdeniz müşterilerine hizmet vermektedir.