Pzt - Cmt 08:00 - 19:00

Pazar - 09:00 - 17:00

Firmamız ile ilgili bilgiler

Otomobil alım satım esnasında oluşan ihtiyaç doğrultusunda 2010 yılında Mersin ilinde Ekspertiz sektörünün öncü işletmelerinden biri olarak başlattığımız faaliyetimizi başarıyla devam ettirerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmaktayız.

Mezitli Oto Ekspertiz olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ikinci el otomobil ticareti hakkında yayınlanan yönetmelikte belirtilen esaslara uygun olarak ISO 9001 ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip, işletme ruhsatı ve marka tescil belgeleri ile tüm mesleki yeterlilik belgeleri bulunan bölgesinin ilk ve tek Oto Ekspertiz merkezi konumundadır.

Firmamız dalında uzman ve yeterli donanıma sahip personelleri  ile son teknolojiye sahip cihazları kullanarak ikinci el araç alım satımında yıllardır güvenilir ve tarafsız bir hizmet sunmaktadır. Yaptığımız işin sorumluluğunun ne kadar önemli olduğunun bilincinde olup, firmamız hakkındaki müşteri memnuniyeti ve güvenilirlilik bizim için en büyük gurur kaynağı olmuştur.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyi 4 adet test hattı ile birleştirerek siz değerli müşterilerimizin hakkını ve hukukunu koruyarak güvenilir ve tarafsız olarak Ekspertiz hizmeti sunmaya devam etmektedir.